

Amixa holding nyrt |
|
|
2026.05.05. 07:20 tozsdeforum.hu
Nagy osztalékot fizet az Amixa - Részvényenként 30 forint jár a befektetőknek
Az Amixa Holding Nyrt. közgyűlése közel 390,2 millió forint osztalék kifizetéséről döntött. A Budapesti Értéktőzsde Standard kategóriájában jegyzett társaság részvényenként 30 forintot fizet részvényeseinek. A döntés hátterében a 2025-ös üzleti év er ...
Most a címlapon:
|